Uvozovky nahoře ve WordPressu

Jak se zbavit otravného nechtěného automatického formátování uvozovek ve WordPressu? O co jde? Když napíšu slovo v uvozovkách, WordPress mi první uvozovky dá automaticky dolů a druhé nechá nahoře. Co když ale chci oboje nahoře?

Řešení 1:
Stačí dát uvozovky do značky <code>. Takže takhle vypadají slova uvozovky wordpress, pokud si je nechám od WordPressu automaticky naformátovat. Takhle to vypadá, když dám uvozovky do značky <code>.  "uvozovky wordpress". Takto potom vypadá HTML zápis:
<code>"</code>uvozovky wordpress<code>"</code>

Tag <code> musí být i na druhých uvozovkách, ikdyž jsou i tak nahoře a to kvůli tomu, že by je WordPress stylově naformátoval. Sice by byly oboje nahoře, ale oboje by vypadaly jinak. Takhle. "uvozovky wordpress

Řešení 2:
Druhé řešení je jednodušší a je na stálo. Vždycky, když napíšete "uvozovky", zůstanou oboje tak, jak je napíšete v editoru a WordPress je nijak formátovat nebude. Stačí nainstalovat tento velice malý a jednoduchý plugin a aktivovat ho. Nedělá nic jiného, než že vypíná automatické formátování uvozovek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>